Gezamenlijke Business Development: Business Accelerator

REWIN bouwt in samenwerking met bedrijven en kennisinstellingen aan sterke businessclusters op het gebied van:

 

Levensduurverlenging van Procesinstallaties (pijpleidingen, pompen) en Corrosiebehandeling (leidingen, vaten, airframe)

 

 

Condition Based Maintenance door Composiet onderhoud (airframes, vaten, leidingen en schepen), Onbemande systemen (leidingen, vaten, off-shore installaties), Roterende systemen (turbines, pompen, kleppen)

 

Duurzame processen: procesinnovatie, onderhoudsstops, life cycle maintenance

 

REWIN versnelt

Peter Boeijink, Senior consultant/partner Stratagem Adviesgroep: "De BAC initiatieven worden ondersteund door een competente deelname van REWIN. Het bedrijfsleven is niet bezig met samenwerken, zeker het mkb heeft hiervoor weinig tijd en middelen beschikbaar. REWIN levert hiervoor de capaciteit en stimuleert op zakelijke gronden bedrijvigheid. Dus op basis van een businesscase voor de bedrijven. Hiervoor moet je in staat zijn je te verplaatsen in de problematiek van de bedrijven."

 

 

Voorbeeldproject BAC 

Onder de naam BAC stimuleert REWIN samen met tal van bedrijven en kennisinstellingen innovaties rondom vier thema's. Deze zijn Life Cycle Elektrische systemen en installaties, Corrosiebehandeling, Composiet onderhoud en Avionica en elektronica onderhoud. De BAC-thema's sluiten aan op de innovatielijnen van het DI-WCM-programma en zijn belangrijk voor de bestaande industrie in West-Brabant.

 

Idee?

Het BAC-programma komt voort uit diverse losse ideeën van bedrijven uit de regio. REWIN clusterde de ideeën tot een geheel.

 

Bijzonder!

BAC is een prima voorbeeld van een innovatief werkprogramma gekoppeld aan een toplocatie.

 

Wat levert het op?

BAC moet zorgen voor

  • innovatieve starters op Aviolanda;
  • nieuwe vestigers op Aviolanda;
  • het ontwikkelen van nieuwe technologieën.